>>grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
>>grup hepsi

hepsi fan club üye olun mutlu olunn

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

erenin karınca yemesi

3 posters
YazarMesaj
yoshy&hilal
mod adayı
mod adayı
yoshy&hilal

~~durumum~~ : erenin karınca yemesi Uykulu
~~rep~~ :
erenin karınca yemesi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100erenin karınca yemesi Right_bar_bleue

erenin karınca yemesi Empty
MesajKonu: erenin karınca yemesi   erenin karınca yemesi Icon_minipostedCuma Nis. 25, 2008 2:11 pm

Karınca hikayesi.

Yasemin: Eren küçükken reçellerle birlikte karınca yiyormuş.

Eren: Bahçe katında oturuyorduk. Bahçeli bir evdi. Masada mutfak masasında bal ve reçel hep dururdu. Onlar hani buzdolabına konmuyordu ve çok fazla karıncalanıyordu, karıncaların yolu vardı; şekerin ve reçelin içine girerdi. Ben de küçükken her seferinde ayıklardım çaya ve süte koyarken, reçellerden ayıklamazdım öylece ekmeğimin üstüne sürerdim karıncalarla birlikte YERDİM.

Annen görmeden mi?

Eren: Annemde görüyor canım ne olacak. Pek önemli değildi. Karıncaları da çok seviyorum... gerçekten çok seviyorum enteresan şekilde. Onlar bana enteresan şekilde tatlı geliyorlar yani çok çalışkanlar. Öyle çocukken karıncaların çok çalışkan olduklarını öğrenirsiniz ya, çocukken çizgi filmlerden falan... o şekilde işlemiş karıncalarda orda bana yabancı gelmedi uzun süre. 7 sene o evde yaşadım... orda ne güzel ekmek üstüne ayıklamadan yedim çok da yemişimdir muhtemelen karınca
gülçinist ece
moderatör
moderatör
gülçinist ece

~~durumum~~ : erenin karınca yemesi Panik
~~rep~~ :
erenin karınca yemesi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100erenin karınca yemesi Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: erenin karınca yemesi   erenin karınca yemesi Icon_minipostedPaz Nis. 27, 2008 10:59 pm

teşekkürler
yoshy&hilal
mod adayı
mod adayı
yoshy&hilal

~~durumum~~ : erenin karınca yemesi Uykulu
~~rep~~ :

MesajKonu: Geri: erenin karınca yemesi   erenin karınca yemesi Icon_minipostedCuma Mayıs 16, 2008 8:33 pm

eeeeee yorumlarr
hepsici_kız
mega moderatör
mega moderatör
hepsici_kız

~~durumum~~ : erenin karınca yemesi H.a.c.k.e.r
~~rep~~ :

~sanal hayvanın~ : erenin karınca yemesi 3tavsanai6ln2

MesajKonu: Geri: erenin karınca yemesi   erenin karınca yemesi Icon_minipostedPaz Mayıs 18, 2008 6:08 pm

insanın tüyleri diken diken oluyor sağol
https://gruphepsiciler-fan.yetkin-forum.com/

erenin karınca yemesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-