>>grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
>>grup hepsi

hepsi fan club üye olun mutlu olunn

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!

+5
yeşil__prenses
yoshy_koliq
yasemin sinan
sümeyye-yoshy
nr moinos
9 posters
YazarMesaj
nr moinos
Administratör
Administratör
nr moinos

~~durumum~~ : !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Saldirgan
~~rep~~ :
!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Right_bar_bleue

~sanal hayvanın~ : !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! 5aslanwa7ff6

!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Empty
MesajKonu: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedCuma Şub. 15, 2008 7:07 pm

Spiker : Hepsi 1çalışmaları nasıl gidiyor ?
Eren: Çok güzel gidiyor herşey istediğimiz gibi
Cemre: Aslında fazla güzel gidiyor denemez reytinglerimizden fazla memnun değiliz
Gülçin:Cemre'ye katılıyorum fazla iyi sonuçlar alamadık
Spiker: Ama yayına girdiğiniz ilk gün reyting listelerini alt üst ettiniz buna ne cevap veriyorsunuz ?
Cemre: Aslında dizinin ilk bölümünden çok umutluyduk çünkü hem ilk bölümdü hemde hayranlarımız olsun başka insanlar olsun heralde izlediler ondan reytingler arttı heralde
Yasemin: Reytinglerimiz git gide düşüyordu tabii arada sırada bazen büyük-küçük yükselmeler oluyordu ama ilk bölüm ile ikinci bölümün yerini tutamaz
Spiker: Peki dizi sektörünüzde tatil yapmaya sizin için yasak gelmişti neden tatile gittiniz ?
Yasemin:Çekimlerden çok yorulmuştuk bizimde tatile hakkımız olduğunu düşündük
Gülçin: Ben zaten gidememiştim hastalanmıştım onun için ben azar işitmedim (gülüşmeler)
Eren: Evet Gülçin hastalanmıştı. Yasemine' ark çıkıyorum sonuçta her insan gibi bizimde tatil yapmaya hakkımız var gerçekten çok yoruluyoruz 3.albüm olsun dizi olsun konser olsun çok yoruluyoruz
Spiker: Peki yeni bölümünüzde uludağda bir bölüm olucakmış ve orda Gülçin'de var ne diyorsunuz buna ?
Cemre: Biz hiç öyle birşey beklemiyorduk açıkcası biz tatilde iken birde set ekibi geldi biz şok olduk (gülüşmeler)sonra bir baktık arabadan Gülçin indi şaşırdık sonra Eren ile ben Gülçin'in yanına gittik ne oldu neden geldin diye oda bize 'dizi var onun çekimleri olucak onun için gelmek zorunda kaldık' falan dedi benle Eren'de çok güldük bu duruma
Yasemin: Ben o sırada kayak yapıyordum meğersem kızlar falan hep beni aramış bulamamışlar onun için ben bu bölümde fazla olmuyacağım senaryolar birden değişmek zorunda kaldı buna çok üzüldüm ve bende set ekibini karşımda görünce şok geçirdim
Spiker : Şu aralar dizi biticekmiş haberi var buna bir şey söylemek istiyor musunuz ?
Eren: Dizimiz bitebilir demiyelimde birkaç şans tanındı diziye
Cemre: Aslında reytinglerimizden dolayı dizi biraz yavaşladı bazen ondan bu dedikodular çıkıyor
Gülçin: Dizi biticek mi sorusu bizi çok üzüyor çok iyi şeyler yaşadık dizide yeni kişiler ile tanıştık dizilerde olsun sinemalarda olsun nasıl oynanacağını öğrendik ve şimdi bunların birden bitebilmesi bizi üzecek
Spiker: Peki burdan hayranlarınıza bir şey söylemek istiyor musunuz ?
Cemre: Bizi mutlaka izlemeye devam edin
Yasemin: Bu haberler üstüne size bir iyi haber vereyim 3.albümün 1 parçasını yaptık
Eren: Cumartesi akşamı saat 22.:00 da bizi izlemeyi unutmayın
Gülçin: Konserler ve imza günlerimize hepinizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

....Alıntıdır....
sümeyye-yoshy
GaYrEt Et
GaYrEt Et
sümeyye-yoshy

~~rep~~ :
!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedCuma Şub. 15, 2008 7:53 pm

paylaşım için saol
yasemin sinan
HePsİcİ
HePsİcİ
yasemin sinan

~~rep~~ :
!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedPtsi Şub. 18, 2008 1:32 am

SAOL BİZİMLE PAYLASTIGIN İÇİN Smile !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! 598157 !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! 999307
yoshy_koliq
mega moderatör
mega moderatör
yoshy_koliq

~~rep~~ :

MesajKonu: Geri: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedPerş. Şub. 21, 2008 9:05 pm

çağlaa süperisnnnnn !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! 598157 !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! 999307
yeşil__prenses
YoLuN BaŞıNdA
YoLuN BaŞıNdA
yeşil__prenses

~~rep~~ :

MesajKonu: Geri: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedCuma Şub. 29, 2008 12:59 pm

süpersin çağlaaaa
Aleyna Eren
CO ADMİN
CO ADMİN
Aleyna Eren

~~durumum~~ : !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Panik
~~rep~~ :
!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Left_bar_bleue20 / 10020 / 100!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedC.tesi Mart 15, 2008 1:00 pm

saoL caqla abla
hepsici_kız
mega moderatör
mega moderatör
hepsici_kız

~~durumum~~ : !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! H.a.c.k.e.r
~~rep~~ :

~sanal hayvanın~ : !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! 3tavsanai6ln2

MesajKonu: Geri: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedPtsi Mart 24, 2008 9:12 pm

,İNANAMIYACAKSINIZ AMA BEN 27 OCAK 2008 TARİHİNDE HEPSİ KONSERİNE GİTTİM

VE BU ARDA ÇOK GÜZEL
https://gruphepsiciler-fan.yetkin-forum.com/
Eren_Delisi
mod adayı
mod adayı
Eren_Delisi

~~rep~~ :

MesajKonu: Geri: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedPerş. Nis. 24, 2008 9:53 am

saol çağlacımmmmmm
gülçinist ece
moderatör
moderatör
gülçinist ece

~~durumum~~ : !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Panik
~~rep~~ :

MesajKonu: Geri: !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!   !!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!! Icon_minipostedPtsi Nis. 28, 2008 1:23 pm

tşk

!!!!!!** YEP YENİ BİR RÖPORTAJ **!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-